|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Audio Technica PRO49QMicrofon gooseneck ZD-057937 |
|
Audio Technica PRO49Q
Audio Technica PRO49Q este un microfon condenser cardioid cu gooseneck dublu foarte usor de utilizat, conceput pentru conectare directa la orice conector standard XLR mama de suprafata sau cablu. Ofera un raspuns in frecvente flat si lin (de la 70 Hz la 16000 Hz) si o performanta superioara altor microfoane de acest tip, avand o diafragma usoara si o constructie rezistenta. Microfonul este perfect pentru sali de conferinte si alte aplicatii de acest tip.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 13 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Audio Technica PRO49Q este un microfon condenser cardioid cu gooseneck dublu foarte usor de utilizat, conceput pentru conectare directa la orice conector standard XLR mama de suprafata sau cablu. Ofera un raspuns in frecvente flat si lin (de la 70 Hz la 16000 Hz) si o performanta superioara altor microfoane de acest tip, avand o diafragma usoara si o constructie rezistenta. Microfonul este perfect pentru sali de conferinte si alte aplicatii de acest tip.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
Specificatii Tehnice Audio Technica PRO49Q
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 100 ohmi |
| Banda de frecvente | 70 - 16000 Hz |
| Phantom Power | 9 - 52 V |
| Tip microfon | Gooseneck |
| Conexiuni | XLR 3 pini tata |
| Sensibilitate | -37 dB |
| Conexiune USB | Nu |
| Greutate | 80 g |
| Dimensiuni | 332 x 12 diam. mm |
| Tip produs | Microfon gooseneck |
| Tagline | microfon gooseneck condenser cardioid xlr usb conferinta phantom power |
Review-uri Audio Technica PRO49Q