|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Audio Technica ES935ML6Microfon gooseneck ZD-013446 |
|
Audio Technica ES935ML6
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 29 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice Audio Technica ES935ML6
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | MicroLine |
| Impedanta | 250 ohmi |
| Banda de frecvente | 30 Hz - 20 kHz |
| Phantom Power | 11-52V DC |
| Tip microfon | Gooseneck |
| Conexiuni | XLR 3 pini |
| Sensibilitate | -35 dB |
| Dimensiuni | 316.3 mm |
| Tip produs | Microfon gooseneck |
| Tagline | microfon gooseneck condenser xlr jack 6.3mm jack mare conferinta phantom power |
Review-uri Audio Technica ES935ML6