|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Audio Technica AVC500Casti Hi-Fi ZD-030300 |
|
|
1 Review(s)
(1 review)
|
Audio Technica AVC500
Audio Technica AVC500 sunt casti Hi-Fi cu membrana larga si carcasa de aluminiu conceputa pentru a preveni vibratiile nedorite atunci cand cauti un sunet excelent in auditiile home audio.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 13 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Audio Technica AVC500 sunt casti Hi-Fi cu membrana larga si carcasa de aluminiu conceputa pentru a preveni vibratiile nedorite atunci cand cauti un sunet excelent in auditiile home audio.
Unitate de vanzare: bucata
Audio Technica AVC500 sunt casti dinamice avand cupe cu spatele inchis, destinate aplicatiilor home audio.
Carcasa din aluminiu conceputa sa nu vibreze alaturi de difuzoarele de 53mm cu bobine CCAW produc un sunet foarte natural, placut si bine balansat.
Presiunea acustica a lui AVC500 este de 106 dB cu o putere de 1800mW si o impedanta de 40 Ohmi. Pernitele moi din burete ofera confort sporit in timpul auditiei iar banda cu mecanism de auto-ajustare asigura o pozitie foarte buna de purtare.
Caracteristici casti Audio Technica AVC500:
- casti dinamice cu cupe cu spate inchis
- driver de 53 mm cu bobine CCAW
- presiune acustica de 106 dB
- putere de 1800 mW
- impedanta: 40 Ohmi
- cablu de 3 m
Specificatii Tehnice Audio Technica AVC500
| Impedanta | 40 ohm |
| Accesorii incluse | Adaptor jack 6.3 mm |
| Banda de frecvente | 10 - 25000 Hz |
| Putere | 1800 mW |
| Presiune acustica | 106 dB |
| Cablu | 3 m |
| Cablu detasabil | Nu |
| Greutate | 270 g |
| Design | Over-Ear |
| Tip produs | Casti Hi-Fi |
| Noise Cancelling | Nu |
| Tip transmisie | Cablu |
| Sistem | Inchise |
| Tagline | casti over-ear inchise hi-fi |
Review-uri Audio Technica AVC500
Audio Technica
Se aud foarte bine