|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
Audio Technica ATH-S300BT BeigeCasti Bluetooth ZD-051275 |
|
|
1 Review(s)
(1 review)
|
Audio Technica ATH-S300BT Beige
ATH-S300BT sunt casti wireless, over-ear, cu Bluetooth, ce dispun de tehnologie digitala hibrida de reducere a zgomotului. Bateria ofera pana la 90 de ore de redare continua.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 12 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
ATH-S300BT sunt casti wireless, over-ear, cu Bluetooth, ce dispun de tehnologie digitala hibrida de reducere a zgomotului. Bateria ofera pana la 90 de ore de redare continua.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici esentiale:
Specificatii tehnice:
Casti:
Durata de viata a bateriei (redare continua):
Microfon
Accesorii incluse
Bluetooth®.
Specificatii Tehnice Audio Technica ATH-S300BT Beige
| Impedanta | 44.5 ohm |
| Garantie | 36 |
| Accesorii incluse | Da |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Culoare | Bej |
| Cablu | 1.2 m |
| Cablu detasabil | Da |
| Earpads | Da |
| Greutate | 258 g |
| Design | Over-Ear |
| Tip produs | Casti Bluetooth |
| Video demonstrativ | Da |
| Noise Cancelling | Da |
| Tip transmisie | Bluetooth |
| Sistem | Inchise |
| Categorie Principala | Audio |
| Subcategorie | Casti pentru uz personal |
Review-uri Audio Technica ATH-S300BT Beige
Confort și sunet excelent
Îmi plac foarte mult aceste căști și le recomand din suflet. Sunetul este echilibrat și plăcut, cu un bas prezent dar nu copleșitor, medii clare și înalte fine. Sunt ideale pentru muzica techno, deep house, dar și pentru alte stiluri muzicale.
Căștile sunt ușoare, comode și se adaptează bine formei capului. Chiar și după ore întregi de utilizare, nu am simțit disconfort. Deși sunt puțin mai voluminoase pentru un cap mic, cu ținutele potrivite arată super și stau bine fără să se miște.
Funcția Hear Through e grozavă .. poți auzi tot ce se întâmplă în jur fără să le dai jos.
Un mare plus pentru mine, care port ochelari: nu mă jenează deloc la brațul ochelarilor.