|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
Audio Technica AT808GMicrofon gooseneck ZD-013418 |
|
Audio Technica AT808G
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 15 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice Audio Technica AT808G
| Tip | Dinamic |
| Caracteristica polara | Subcardioid |
| Impedanta | 800 ohmi |
| Garantie | 36 |
| Banda de frecvente | 200 Hz - 5 kHz |
| Tip microfon | Gooseneck |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | -60 dB |
| Greutate | 115 g |
| Dimensiuni | 412.7 x 25 mm |
| Tip produs | Microfon gooseneck |
Review-uri Audio Technica AT808G