Niciun produs
Audio Technica AT8010Microfon pentru reporter ZD-013419 |
|
Audio Technica AT8010
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 20 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice Audio Technica AT8010
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Omnidirectional |
| Impedanta | 250 ohmi |
| Banda de frecvente | 20 Hz - 20 kHz |
| Alimentare | 11-52V DC |
| SPL maxim | 137 dB |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | – 44 dB |
| Microfon pentru | Reporter |
| Raport semnal-zgomot | 70 dB |
| Greutate | 165 g |
| Dimensiuni | 178 x 26 mm |
| Tip produs | Microfon pentru reporter |
Review-uri Audio Technica AT8010