|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Sennheiser MKE 40-4Microfon lavaliera ZD-055034 |
|
Sennheiser MKE 40-4
Microfon clip-on condenser cardioid lavaliera cu o respingere feedback mare, reproducere excelenta a sunetului, ce asigura o inteligibilitate ridicata a vocii. Include conector Sennheiser LEMO 3 pini. Finisaj negru.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 39 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Microfon clip-on condenser cardioid lavaliera cu o respingere feedback mare, reproducere excelenta a sunetului, ce asigura o inteligibilitate ridicata a vocii. Include conector Sennheiser LEMO 3 pini. Finisaj negru.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
Continut pachet:
Specificatii Tehnice Sennheiser MKE 40-4
| Tip | Condenser |
| Model microfon | Lavaliera |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Banda de frecvente | 40 - 20000 Hz |
| Lungime cablu | 1.6 m |
| SPL maxim | 118 dB |
| Conexiuni | 3.5 mm TRS |
| Sensibilitate | 42 mV/Pa +- 3dB |
| Tip produs | Microfon lavaliera |
| Tagline | microfon headset lavaliera condenser cardioid mini jack 3.5mm jack mic aux |
Review-uri Sennheiser MKE 40-4