|
|
|
|
|
|
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
Sennheiser E 608Microfon de instrumente ZD-021857 |
|
Sennheiser E 608
Sennheiser E 608 este un microfon dinamic supercardioid creat pentru instrumente de suflat sau tobe ce este capabil sa capteze indeaproape semnale cu SPL mare.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 17 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
*Pretul de vanzare inainte de campanie
Pret fara TVA: 705.79
Sennheiser E 608
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
Sennheiser E 608 este un microfon dinamic supercardioid creat pentru instrumente de suflat sau tobe ce este capabil sa capteze indeaproape semnale cu SPL mare.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici:
- microfon pentru instrumente de suflat in performante live si studio
- microfon potrivit pentru tobe si instrumente de suflat din alama
- carcasa din fibra de sticla si cablu XLR durabile
- zgomot intern redus
- pozitionare simpla si flexibila
- shock-mount eficient
- compensare hum
- include husa de protectie
EAN: 4006087045206
Specificatii Tehnice Sennheiser E 608
| Tip | Dinamic |
| Caracteristica polara | Supercardioid |
| Impedanta | 250 ohmi |
| Garantie | 36 |
| Banda de frecvente | 40 - 16000 Hz |
| Categorie Produs | Microfoane de instrumente |
| SPL maxim | 61 dB |
| Conexiuni | XLR 3p |
| Recomandat pentru | Instrumente de suflat |
| Greutate | 20 g |
| Dimensiuni | 17 x 185 mm |
| Tip produs | Microfon de instrumente |
| Video demonstrativ | Da |
| Instrumente de suflat | da |
| Categorii Summer SALE | Microfoane pentru instrumente |
Review-uri Sennheiser E 608
| In stoc furnizor (5-12 zile) |
