Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Rode PodMic WhiteMicrofon Podcast ZD-051004 |
|
Rode PodMic White
PodMic este un microfon dinamic de broadcast, ideal pentru podcast-uri.
Acesta ofera un sunet bogat si echilibrat, fiind echipat cu un pop filtru integrat pentru reducerea zgomotului produs de plozive si un shock mount intern pentru a minimiza vibratiile si zgomotele nedorite.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 10 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 425.62
Rode PodMic White
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
PodMic este un microfon dinamic de broadcast, ideal pentru podcast-uri.
Acesta ofera un sunet bogat si echilibrat, fiind echipat cu un pop filtru integrat pentru reducerea zgomotului produs de plozive si un shock mount intern pentru a minimiza vibratiile si zgomotele nedorite.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice
EAN: 698813010769
Specificatii Tehnice Rode PodMic White
| Tip | Dinamic |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 320 Ohm |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | -57 dB |
| Microfon pentru | Studio |
| Conexiune USB | Nu |
| Greutate | 937g |
| Dimensiuni | 172 x 109 x 62 mm |
| Tip produs | Microfon Podcast |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | cardioid dinamic xlr |
Review-uri Rode PodMic White
| IN STOC |
| Disponibilitate: La Comanda |
| Contactati-ne pentru disponibilitate |
Ajutați-ne să îmbunătățim noul motor de căutare!
