Niciun produs
Rode NTG4+Microfon condensator directional super-cardioid cu acumulator ZD-042330 |
|
Rode NTG4+
Rode NTG4+ este recomandat pentru transmisiuni live, cinema, sound design, inregistrari pe teren.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 27 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Rode NTG4+ este recomandat pentru transmisiuni live, cinema, sound design, inregistrari pe teren.
Unitate de vanzare: bucata
Prevazut cu mufa XLR, microfonul Rode NTG4+ este compatibil cu o gama larga de exchipamente profesionale si poate fi instalat pe rig-uri video, pe boom sau pe patina aparatelor foto sau a camerelor video.
NTG4+ este primul microfon care dispune de o baterie incorporata care ofera peste 150 de ore de functionare prin incarcare USB.
NTG4+ dispune de o capsula tip condenser complet noua, cu zgomot redus si sensibilitate ridicata.
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Rode NTG4+
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Supercardioid |
| Banda de frecvente | 20Hz - 20kHz |
| SPL maxim | 135 dB |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | -32 dB |
| Raport semnal-zgomot | 78 dB SPL |
| Greutate | 176g |
| Dimensiuni | 2.2 x 27.8 cm |
| Tip produs | Microfon condensator directional super-cardioid cu acumulator |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | microfon condenser supercardioid xlr camera video |
Review-uri Rode NTG4+