|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Rode Lavalier GOMicrofon lavaliera ZD-041436 |
|
Rode Lavalier GO
Lavalier Go este un microfon de tip lavaliera, care da roade in toate scenariile din zona de broadcast. Mufa de 3.5 mm TRS este conceputa pentru a se conecta la RODE Wireless GO si alte device-uri cu intrare de 3.5 mm. Microfonul este omnidirectional si are un diametru de 4.5 mm.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 7 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Lavalier Go este un microfon de tip lavaliera, care da roade in toate scenariile din zona de broadcast. Mufa de 3.5 mm TRS este conceputa pentru a se conecta la RODE Wireless GO si alte device-uri cu intrare de 3.5 mm. Microfonul este omnidirectional si are un diametru de 4.5 mm.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici:
- Microfon profesional, tip lavaliera cu mufa de 3.5 mm TRS
- Capsula condenser omnidirectional
- Cablu rezistent cu kevlar de 1.2 m
- Include pop shield din spuma si clema pentru atasare
Specificatii:
- Caracteristica polara: Omnidirectional
- Banda de frecvente: 20 - 20000 Hz
- Impedanta output: 3 kohm
- Raport semnal-zgomot: 67 dB
- Nivel zgomot: 27 dB
- SPL Maxim: 110 dB
- Sensibilitate: -35dB (17.8mV @94dB SPL)
- Gama dinamica: 83 dB
- Conexiune: 3.5 mm TRS
Specificatii Tehnice Rode Lavalier GO
| Tip | Condenser |
| Model microfon | Lavaliera |
| Caracteristica polara | Omnidirectional |
| Impedanta | 3000 ohm |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| SPL maxim | 110 dB |
| Conexiuni | 3.5 mm TRS |
| Sensibilitate | -35 dB |
| Raport semnal-zgomot | 67 dB |
| Tip produs | Microfon lavaliera |
| Tagline | microfon headset lavaliera condenser omnidirectional mini jack 3.5mm jack mic aux |
Review-uri Rode Lavalier GO