Niciun produs
Rode NT1 Signature RedMicrofon de studio ZD-049470 |
|
Rode NT1 Signature Red
NT1 Signature Series este un microfon condenser cu capsula HF6 de 1", ideal pentru inregistrari si podcasturi.
Microfonul dispune de un model polar cardioid, zgomot extrem de redus de 4 dBA, genstionare SPL ridicata de 142 dB, raspuns in frecventa uniform si circuit JFET activ.
Comparativ cu NT1 5th generation, acest model nu dispune de conectivitate USB.
Culoare: Rosu
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 17 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
NT1 Signature Series este un microfon condenser cu capsula HF6 de 1", ideal pentru inregistrari si podcasturi.
Microfonul dispune de un model polar cardioid, zgomot extrem de redus de 4 dBA, genstionare SPL ridicata de 142 dB, raspuns in frecventa uniform si circuit JFET activ.
Comparativ cu NT1 5th generation, acest model nu dispune de conectivitate USB.
Culoare: Rosu
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici esentiale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Rode NT1 Signature Red
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 100 ohm |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Alimentare | 48V |
| SPL maxim | 142 dB |
| Conexiuni | 3-pin XLR |
| Sensibilitate | -32 dB |
| Microfon pentru | Studio |
| Conexiune USB | Nu |
| Greutate | 313 g |
| Dimensiuni | 52 x 52 x 189 mm |
| Tip produs | Microfon de studio |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | cardioid condenser xlr phantom power |
Review-uri Rode NT1 Signature Red