|
|
|
|
|
|
Niciun produs
ROADINGER Rack PRO 25cm 3U 265 mm adancimeCase rack 3U ZD-057923 |
|
ROADINGER Rack PRO 25cm 3U 265 mm adancime
Rack case 3U, versiune HIGHLINE, cu adancime de montare 265 mm si latime frontala 19". Constructie din multiplex de mesteacan 9 mm, finisaj laminat. Cadre din profil aluminiu de 30 mm cu margini rotunjite. Include 4 incuietori tip butterfly, maner robust si picioare din cauciuc. Include sine profil rack compatibile unitati cu 19". Dimensiuni: 54 x 41 x 16 cm, greutate 6,9 kg, fabricat in Europa.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 24 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Rack case 3U, versiune HIGHLINE, cu adancime de montare 265 mm si latime frontala 19". Constructie din multiplex de mesteacan 9 mm, finisaj laminat. Cadre din profil aluminiu de 30 mm cu margini rotunjite. Include 4 incuietori tip butterfly, maner robust si picioare din cauciuc. Include sine profil rack compatibile unitati cu 19". Dimensiuni: 54 x 41 x 16 cm, greutate 6,9 kg, fabricat in Europa.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice ROADINGER Rack PRO 25cm 3U 265 mm adancime
| Dimensiuni exterioare | 540 x 410 x 160 mm |
| Culoare | Negru |
| Incarcatura maxima | Nespecificat |
| Material | Lemn |
| Latime interior | 19 inch (483 mm) |
| Inaltime interior | 3U (135mm) |
| Greutate | 6.9 Kg |
| Tip produs | Case rack 3U |
| Adancime utila | 265 mm |
| Tagline | case rack rack 19 inch 3u 265mm negru |
Review-uri ROADINGER Rack PRO 25cm 3U 265 mm adancime