|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Neumann KH 750 DSPSubwoofer de studio ZD-039167 |
|
Neumann KH 750 DSP
Neumann KH 750 DSP este un subwoofer de studio compact, excelent pentru monitoare de dimensiuni reduse. Este echipat cu un difuzor de 10 inch cu tehnologie ELFF, ofera un raspuns rapid si distorsiuni reduse. Include Bass Manager flexibil (2.0/0.1), intrari/iesiri analogice XLR si digitale AES3/S/P-DIF, patru moduri de rutare si control acustic adaptabil. DSP-ul intern permite corectia automata in functie de spatiu prin microfonul de masura MA 1 (nu este inclus), inclusiv pentru monitoare Neumann fara DSP. Carcasa inchisa si robusta asigura un raspuns in frecventa precis, iar integrarea prin retea si controlul din aplicatia Neumann.Control permit o configurare detaliata pentru mixing, masterizare si post-productie.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 158 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Neumann KH 750 DSP este un subwoofer de studio compact, excelent pentru monitoare de dimensiuni reduse. Este echipat cu un difuzor de 10 inch cu tehnologie ELFF, ofera un raspuns rapid si distorsiuni reduse. Include Bass Manager flexibil (2.0/0.1), intrari/iesiri analogice XLR si digitale AES3/S/P-DIF, patru moduri de rutare si control acustic adaptabil. DSP-ul intern permite corectia automata in functie de spatiu prin microfonul de masura MA 1 (nu este inclus), inclusiv pentru monitoare Neumann fara DSP. Carcasa inchisa si robusta asigura un raspuns in frecventa precis, iar integrarea prin retea si controlul din aplicatia Neumann.Control permit o configurare detaliata pentru mixing, masterizare si post-productie.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii acustice:
Intrari si iesiri analogice:
Intrari si iesiri digitale:
Interfata backplate
Specificatii parte electronica - Controller
Specificatii parte electronica: Amplificator si alimentare
Specificatii mecanice:
Specificatii Tehnice Neumann KH 750 DSP
| Tip | Active |
| Banda de frecvente | 18 Hz - 750 Hz |
| Culoare | Negru |
| Conectori intrare | XLR |
| Conectori iesire | XLR |
| SPL maxim | 114 dB |
| Greutate | 19.5 kg |
| Dimensiuni | 383 x 330 x 383 mm |
| Tip produs | Subwoofer de studio |
| Difuzor (inchi) | 10 inch |
| Putere RMS (W) | 256 |
| Tagline | subwoofer studio 10 inch negru |
Review-uri Neumann KH 750 DSP