Niciun produs
Mackie Thump118SSubwoofer activ ZD-056700 |
|
Mackie Thump118S
Mackie Thump118S este un subwoofer activ cu o putere de 1400 W, un difuzor de 18 inch, amplificator de tip Class-D, cu un raspuns in frecventa de 30 - 150 Hz si o presiune sonora maxima de 132 dB. Dispune de 4 moduri de sunet (Flat, Deep, Punch, Variable), crossover variabil, intrari/iesiri XLR si are o constructie robusta, pregatita pentru scena.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 68 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Mackie Thump118S este un subwoofer activ cu o putere de 1400 W, un difuzor de 18 inch, amplificator de tip Class-D, cu un raspuns in frecventa de 30 - 150 Hz si o presiune sonora maxima de 132 dB. Dispune de 4 moduri de sunet (Flat, Deep, Punch, Variable), crossover variabil, intrari/iesiri XLR si are o constructie robusta, pregatita pentru scena.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Mackie Thump118S
| Banda de frecvente | 30 Hz - 150 Hz |
| Culoare | Negru |
| SPL maxim | 132 dB |
| Putere Peak | 1400 W |
| Greutate | 30.2 kg |
| Dimensiuni | 533 x 528 x 610 mm |
| Tip produs | Subwoofer activ |
| Difuzor (inchi) | 18 |
| Tagline | 18 inch 1400w peak |
Review-uri Mackie Thump118S