Niciun produs
Mackie Thump 215XTBoxa activa 15 inch cu Bluetooth ZD-052175 |
|
Mackie Thump 215XT
Mackie Thump 215XT este o boxa activa cu un woofer de 15" si un tweeter de 1", capabila sa ofere un sunet puternic si clar, ideal pentru concerte, evenimente live sau sisteme audio de club. Cu o putere de iesire de 1400 de wati, THUMP215XT ofera o gama larga de frecvente si o dinamica impresionanta, permitand redarea fidela a instrumentelor si a vocii. Versiunile "XT" dispun de asemenea de conexiune Bluetooth cea ce permite controlarea si redarea de muzica de la distanta.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 44 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
* PRP = Pret recomandat de producator
Informatii produs:
Mackie Thump 215XT este o boxa activa cu un woofer de 15" si un tweeter de 1", capabila sa ofere un sunet puternic si clar, ideal pentru concerte, evenimente live sau sisteme audio de club. Cu o putere de iesire de 1400 de wati, THUMP215XT ofera o gama larga de frecvente si o dinamica impresionanta, permitand redarea fidela a instrumentelor si a vocii. Versiunile "XT" dispun de asemenea de conexiune Bluetooth cea ce permite controlarea si redarea de muzica de la distanta.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici:
Specificatii Tehnice Mackie Thump 215XT
| Banda de frecvente | 40 - 23000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Difuzor inalte | 1 |
| SPL maxim | 129 dB |
| Putere Peak | 1400 W |
| Greutate | 14.8 Kg |
| Dimensiuni | 685 x 442 x 355 mm |
| Tip produs | Boxa activa 15 inch cu Bluetooth |
| Video demonstrativ | Da |
| Configuratie (numar cai) | 2 |
| Difuzor joase-medii (inchi) | 15 |
| Bluetooth | Da |
| Tagline | 2 cai 15 inch bluetooth 1400w peak |
Review-uri Mackie Thump 215XT