|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Mackie CR4-XPereche monitoare multimedia ZD-041526 |
|
|
1 Review(s)
(1 review)
|
Mackie CR4-X
CR4-X este o pereche de monitoare multimedia, perfecta pentru creatori de continut, aplicatii home studio, gaming si nu numai. Cu o putere de 50 W aceste boxe redau semnal audio la nivel profesional, fiind upgrade-ul perfect pentru utilizatorii care doresc sa inlocuiasca boxele clasice de desktop cu ceva superior din punct de vedere calitativ.
Unitate de vanzare: pereche
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 15 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
CR4-X este o pereche de monitoare multimedia, perfecta pentru creatori de continut, aplicatii home studio, gaming si nu numai. Cu o putere de 50 W aceste boxe redau semnal audio la nivel profesional, fiind upgrade-ul perfect pentru utilizatorii care doresc sa inlocuiasca boxele clasice de desktop cu ceva superior din punct de vedere calitativ.
Unitate de vanzare: pereche
Caracteristici:
- Design unic, elegant si rigid
- Le poti aseza dupa preferinta, astfel incat butonul de volum sa fie pe partea dorita
- Intrari flexibile 1/4 inch, 1/8 inch si RCA
Specificatii:
- Woofer: 4 inch
- Tweeter: 0.75 inch
- Putere: 50 W
- Gama de frecvente: 65 - 20.000 Hz (-3 dB)
- Max SPL: 100 dB
- Power supply: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz
- Dimensiuni: 225 x 155 x 210 mm
- Greutate: 4.6 kg
Conectori:
- 2 x 6.3 mm Jack line input
- 2 x RCA input
- 3.5 mm Mini-jack stereo input
- 3.5 mm Mini-jack stereo output pentru casti
Accesorii incluse:
- Cablu 1/8 inch - Stereo RCA
- Cablu 1/8 inch - 1/8 inch
- Cablu pentru conectare intre monitoare
Specificatii Tehnice Mackie CR4-X
| Tip | Activ |
| Banda de frecvente | 65 - 20.000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Alimentare | 100 - 240 V AC |
| Configuratie | 2 cai |
| Putere RMS | 50 W |
| Difuzor inalte | 0.75 |
| SPL maxim | 100 dB |
| Conexiune casti | Mini-jack |
| Greutate | 4.6 kg |
| Dimensiuni | 225 x 155 x 210 mm |
| Tip produs | Pereche monitoare multimedia |
| Video demonstrativ | Da |
| Difuzor joase-medii (inchi) | 4 |
| Difuzor joase (inchi) - Interval | Sub 5 |
| Difuzor joase (inchi) | 4 |
| Tagline | 2 cai 4 inch 50w rms |
Review-uri Mackie CR4-X
Super bune
Niste monitoare echilibrate, oneste care fac exact ceea ce trebuie sa faca. Claritatea sunetului este peste medie iar intrarile sunt mai mult decat suficiente. Le folosesc pentru mixing si sunt perfecte. Bass mai mult decat decent iar de mids si highs nu mai zic. Plus ca arata si foarte bine! Recomand!!