|
|
|
|
|
|
Niciun produs
LD Systems ICOA 15 ABoxa activa 15 inch ZD-037694 |
|
|
4 Review(s)
(4 review-uri)
|
LD Systems ICOA 15 A
ICOA 15 A este o boxa activa cu un difuzor de 15 Inch si CD horn (Constant Directivity) cu design coaxial, rootativ, optimizat BEM. Are un raspuns foarte bun chiar si la frecvente joase si beneficiaza de procesare DynX DSP pentru o calibrare precisa.
ICOA 15 A este o alegere ideala pentru muzicieni, trupe, DJ, scoli de dans si nu numai.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 44 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
ICOA 15 A este o boxa activa cu un difuzor de 15 Inch si CD horn (Constant Directivity) cu design coaxial, rootativ, optimizat BEM. Are un raspuns foarte bun chiar si la frecvente joase si beneficiaza de procesare DynX DSP pentru o calibrare precisa.
ICOA 15 A este o alegere ideala pentru muzicieni, trupe, DJ, scoli de dans si nu numai.
Unitate de vanzare: bucata
Aceste boxe pot fi utilizate chiar si fara subwoofer. Pot fi folosite vertical, ca sateliti, sau orizontal, ca monitoare de podea sau chiar in sisteme suspendate.
ICOA 15 A dispune de un amplificator clasa D ce ajunge pana la 128 dB SPL maxim si o putere de 300W RMS.
Cu ajutorul tehnologie DynX DSP, aceasta boxa ofera o calitate exceptionala si putere in orice conditii. 4 preseturi, un EQ cu 3 benzi si functia de delay sunt uneltele valabile pentru ajustarea optima a sunetului la conditiile locului. Cele 2 canale line/mic cu control individual de gain plus iesire mono mix permit conectarea cu o varietate de surse de semnal.
Modul de utilizare ca monitor de podea se datoreaza grilei frontale foarte rezistente si unghiului de inclinare de 55 grade. Utilizata vertical, suportul cu inclinare dubla de 36 mm ofera variantele de 0 sau 5 grade inclinare pentru o adaptare optima a sistemului in incapere.
4 manere de aluminiu cu suprafata cauciucata ergonomica ofera gripul perfect atunci cand boxa este carata. Sunt valabile si accesorii suplimentare pentru instalare si transport.
Specificatii Tehnice LD Systems ICOA 15 A
| Banda de frecvente | 48 - 20000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Putere RMS | 300 W |
| Difuzor inalte | 25 |
| SPL maxim | 128 dB |
| Putere Peak | 1200 W |
| Greutate | 24 |
| Dimensiuni | 416 x 695 x 415 mm |
| Tip produs | Boxa activa 15 inch |
| Video demonstrativ | Da |
| Configuratie (numar cai) | 2 |
| Difuzor joase-medii (inchi) | 15 |
| Bluetooth | Nu |
| Tagline | 2 cai 15 inch 300w rms 1200w peak |
Review-uri LD Systems ICOA 15 A
Sunet clar,bun pentru DJ incepator
Sunet clar,puternic și foarte buna pentru DJ incepator si pentru evenimente usoara.2 boxe si un Subwoofer de 18 țoli se va auzi perfect
Excepțional !
Sunetul este unul puternic,clar și datorită design-ului coaxial acesta se propagă uniform.Calitatea construcție este ireproșabilă.
Recomand!!!
Claritate , calitate ,recomand cu cea mai mare încredere!!!
Boxa puternică pentru curte petreceri în aer liber
O boxa EXCEPȚIONALĂ cu un sunet fff clar nu am reusit sa o dau la Max în casa poate afara.... 10+++++