Niciun produs
L-Acoustics Syva Medium Throw SystemsSisteme Medium Throw ZD-056050 |
|
L-Acoustics Syva Medium Throw Systems
L-Acoustics Syva
L-Acoustics Syva Low
Unitate de vanzare: bucata
Zeedo este partener oficial L-Acoustics și distribuitor exclusiv pentru piese de schimb originale în România.
Cere ofertă de preț pentru L-Acoustics Syva Medium Throw Systems trimițând o cerere la b2b@zeedoshop.ro
Poți programa oricând și o audiție gratuită de sistem A Series alături de un specialist L-Acoustics în showroomul Zeedo!
Pentru configurații de sistem specifice, termene de livrare, detalii tehnice sau alte întrebări, vă rugăm să ne contactați pe email: info@zeedoshop.ro
Informatii produs:
L-Acoustics Syva
L-Acoustics Syva Low
Unitate de vanzare: bucata

Boxa pasiva cu 2 cai si 6 woofere de 5 inch
| SPL maxim | 137 dB |
| Raspuns in frecventa | 87 Hz - 20 KHz |
| Difuzoare | Frecvente joase: 6 x 5 inch Frecvente inalte: 3 x 1.75 inch |
| Greutate | 21 kg / 46 lb |
| Directivitate | Orizontal: 140° Vertical: +5°/-21° |

Subwoofer pasiv cu bass-reflex si 2 difuzoare de 12 inch
| SPL maxim | 137 dB |
| Frecventa limita inferioara | 40 Hz |
| Difuzoare | Frecvente joase: 2 x 12 inch |
| Greutate | 29 kg / 64 lb |
| Directivitate | Standard |

Specificatii Tehnice L-Acoustics Syva Medium Throw Systems
| Tip produs | Sisteme Medium Throw |
Review-uri L-Acoustics Syva Medium Throw Systems