Niciun produs
L-Acoustics 4 x A15 Focus Line ArraySistem line array medium throw ZD-056055 |
|
L-Acoustics 4 x A15 Focus Line Array
4 x Boxe L-Acoustics A15 Focus
4 x Subwoofere L-Acoustics KS21
Unitate de vanzare: bucata
Zeedo este partener oficial L-Acoustics și distribuitor exclusiv pentru piese de schimb originale în România.
Cere ofertă de preț pentru L-Acoustics 4 x A15 Focus Line Array trimițând o cerere la b2b@zeedoshop.ro
Poți programa oricând și o audiție gratuită de sistem A Series alături de un specialist L-Acoustics în showroomul Zeedo!
Pentru configurații de sistem specifice, termene de livrare, detalii tehnice sau alte întrebări, vă rugăm să ne contactați pe email: info@zeedoshop.ro
Informatii produs:
4 x Boxe L-Acoustics A15 Focus
4 x Subwoofere L-Acoustics KS21
Unitate de vanzare: bucata

Boxe cu 2 cai cu woofere de 15 inch si subwoofere de 21 inch

Boxa pasiva cu 2 cai si woofer de 15 inch
| SPL maxim | 144 dB |
| Raspuns in frecventa | 41 Hz - 20 KHz |
| Difuzoare | Frecvente joase: 1 x 15 inch Frecvente inalte: 1 x 3 inch |
| Greutate | 35 kg / 77 lb |
| Directivitate | Orizontal: 70° / 90° / 110° Vertical: 10° |

Subwoofer de putere ridicată cu difuzor de 21 inch
| SPL maxim | 138 dB |
| Frecvență limită inferioară | 29 Hz |
| Difuzoare | Frecvente joase: 1 x 21 inch |
| Greutate | 49 kg / 108 lb |
| Directivitate | Configurații standard sau cardioid |

Specificatii Tehnice L-Acoustics 4 x A15 Focus Line Array
| Tip produs | Sistem line array medium throw |
Review-uri L-Acoustics 4 x A15 Focus Line Array