Niciun produs
L-Acoustics 4 x A10 Focus Line ArraySistem line array medium throw ZD-056051 |
|
L-Acoustics 4 x A10 Focus Line Array
4 x Boxe L-Acoustics A10 Focus
4 x Subwoofere L-Acoustics KS21
Unitate de vanzare: bucata
Zeedo este partener oficial L-Acoustics și distribuitor exclusiv pentru piese de schimb originale în România.
Cere ofertă de preț pentru L-Acoustics 4 x A10 Focus Line Array trimițând o cerere la b2b@zeedoshop.ro
Poți programa oricând și o audiție gratuită de sistem A Series alături de un specialist L-Acoustics în showroomul Zeedo!
Pentru configurații de sistem specifice, termene de livrare, detalii tehnice sau alte întrebări, vă rugăm să ne contactați pe email: info@zeedoshop.ro
Informatii produs:
4 x Boxe L-Acoustics A10 Focus
4 x Subwoofere L-Acoustics KS21
Unitate de vanzare: bucata

Boxe cu 2 cai cu woofere de 10 inch si subwoofere de 21 inch

Boxa pasiva cu 2 cai si woofer de 10 inch
| SPL maxim | 140 dB |
| Raspuns in frecventa | 66 Hz - 20 KHz |
| Difuzoare | Frecvente joase: 1 x 10 inch Frecvente inalte: 1 x 2.5 inch |
| Greutate | 22 kg / 49 lb |
| Directivitate | Orizontal: 70° / 90° / 110° Vertical: 10° |

Subwoofer de putere ridicata cu difuzor de 21 inch
| SPL maxim | 138 dB |
| Frecventa limita inferioara | 29 Hz |
| Difuzoare | Frecvente joase: 1 x 21 inch |
| Greutate | 49 kg / 108 lb |
| Directivitate | Configuratii standard sau cardioid |

Specificatii Tehnice L-Acoustics 4 x A10 Focus Line Array
| Tip produs | Sistem line array medium throw |
Review-uri L-Acoustics 4 x A10 Focus Line Array