Niciun produs
Kali Audio IN-8 2nd WaveMonitor activ ZD-048843 |
|
Kali Audio IN-8 2nd Wave
Kali IN-8 este un monitor de studio activ tri-amplificat, cu o putere totala de 140 W si amplificare de tip Clasa D. Echipat cu functii DSP pentru Loudspeaker Tuning, Limiter, Crossover si Boundary EQ, acesta ofera o reproducere precisa a sunetului intr-o varietate de spatii. Difuzoarele cu diametre de 8 inch pentru frecvente joase, 4 inch pentru frecvente medii si 1 inch pentru frecvente inalte asigura un raspuns in frecventa extins, de la 37 Hz pana la 25 kHz (-10 dB) si de la 45 Hz pana la 21 kHz (+/-3 dB), cu crossover-uri precise la 280 Hz si 2800 Hz. Dimensiunile compacte si SPL-ul maxim de 117 dB fac din acest monitor o alegere ideala pentru medii de lucru de la 0.5 la 4 metri distanta.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 38 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Kali IN-8 este un monitor de studio activ tri-amplificat, cu o putere totala de 140 W si amplificare de tip Clasa D. Echipat cu functii DSP pentru Loudspeaker Tuning, Limiter, Crossover si Boundary EQ, acesta ofera o reproducere precisa a sunetului intr-o varietate de spatii. Difuzoarele cu diametre de 8 inch pentru frecvente joase, 4 inch pentru frecvente medii si 1 inch pentru frecvente inalte asigura un raspuns in frecventa extins, de la 37 Hz pana la 25 kHz (-10 dB) si de la 45 Hz pana la 21 kHz (+/-3 dB), cu crossover-uri precise la 280 Hz si 2800 Hz. Dimensiunile compacte si SPL-ul maxim de 117 dB fac din acest monitor o alegere ideala pentru medii de lucru de la 0.5 la 4 metri distanta.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice Kali Audio IN-8 2nd Wave
| Tip | Activ |
| Banda de frecvente | 37 - 25000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Conectori intrare | XLR |
| Configuratie | 3 cai |
| Putere RMS | 140 W |
| Difuzor inalte | 1 inch |
| SPL maxim | 117 dB |
| Difuzor medii | 4 inch |
| Greutate | 10.4 kg |
| Dimensiuni | 451 x 285 x 254 mm |
| Tip produs | Monitor activ |
| Difuzor joase (inchi) - Interval | 5 - 8 |
| Difuzor joase (inchi) | 8 |
| Tagline | 3 cai 8 inch xlr 140w rms |
Review-uri Kali Audio IN-8 2nd Wave