Niciun produs
JHS Pedals Colour Box V2Pedala Preamplificator/EQ/Overdrive/DI Box ZD-048923 |
|
JHS Pedals Colour Box V2
Pedala Preamplificator/EQ/Overdrive/Distortion/Fuzz/DI Box, incredibil de versatila. Aceasta este echivalentul tonal al unei console Neve, si poate fi folosita atat pentru semnale de chitara cat si pentru bass, voci, sintetizatoare si multe altele. Un alimentator de 9 V DC (nu este inclus) este necesar pentru functionarea pedalei.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 51 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Pedala Preamplificator/EQ/Overdrive/Distortion/Fuzz/DI Box, incredibil de versatila. Aceasta este echivalentul tonal al unei console Neve, si poate fi folosita atat pentru semnale de chitara cat si pentru bass, voci, sintetizatoare si multe altele. Un alimentator de 9 V DC (nu este inclus) este necesar pentru functionarea pedalei.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici si specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice JHS Pedals Colour Box V2
| Tip | Pedala Preamplificator/EQ/Overdrive/DI Box |
| Alimentare | 9V |
| Numar de canale | 1 |
| Greutate | 480 g |
| Dimensiuni | 120 x 110 x 60 mm |
| Tip produs | Pedala Preamplificator/EQ/Overdrive/DI Box |
| Video demonstrativ | Da |
| Tip Efect | Preamp |
| Tagline | pedala chitara 9v |
Review-uri JHS Pedals Colour Box V2