Niciun produs
HK Audio LINEAR Sub 1500 ASubwoofer activ ZD-050610 |
|
HK Audio LINEAR Sub 1500 A
HK Audio LINEAR Sub 1500 A este un subwoofer activ cu difuzor de 15 inch optimizat pentru boxele active HK Audio din seria LINEAR 3. Subwoofer-ul are o greutate redusa, este usor de transportat, are o putere peak de 1200 W, produce un SPL maxim de 132 dB si are un raspuns in frecventa ce incepe la 45 Hz.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 106 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
HK Audio LINEAR Sub 1500 A este un subwoofer activ cu difuzor de 15 inch optimizat pentru boxele active HK Audio din seria LINEAR 3. Subwoofer-ul are o greutate redusa, este usor de transportat, are o putere peak de 1200 W, produce un SPL maxim de 132 dB si are un raspuns in frecventa ce incepe la 45 Hz.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice HK Audio LINEAR Sub 1500 A
| Culoare | Negru |
| SPL maxim | 132 dB |
| Putere Peak | 1200 W |
| Greutate | 29.8 kg |
| Dimensiuni | 485 x 485 x 595 mm |
| Tip produs | Subwoofer activ |
| Difuzor (inchi) | 15 |
| Tagline | 15 inch 1200w peak |
Review-uri HK Audio LINEAR Sub 1500 A