|
|
|
|
|
|
Niciun produs
HK Audio LINEAR 5 MK II 110 XABoxa activa 10 inch ZD-051258 |
|
HK Audio LINEAR 5 MK II 110 XA
HK Audio LINEAR 5 MK II 110 XA este o boxa activa echipata cu un woofer de 10 inch si un tweeter de 1 inch, cu o putere peak de 1200 W. Boxa poate fi configurata in 4 preset-uri de filtru - Flat, Monitor, Low Cut si Remote - oferind rezultate excelente intr-o gama larga de aplicatii. Boxa activa HK Audio LINEAR 5 MK II 110 XA este bi-amplificata, ofera un raspuns in frecventa cuprins intre 68 Hz si 19 kHz, poate atinge un SPL maxim de 135 dB si, datorita cabinetului multifunctional, poate fi utilizata atat pentru front of house, cat si ca monitor de scena.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 117 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
HK Audio LINEAR 5 MK II 110 XA este o boxa activa echipata cu un woofer de 10 inch si un tweeter de 1 inch, cu o putere peak de 1200 W. Boxa poate fi configurata in 4 preset-uri de filtru - Flat, Monitor, Low Cut si Remote - oferind rezultate excelente intr-o gama larga de aplicatii. Boxa activa HK Audio LINEAR 5 MK II 110 XA este bi-amplificata, ofera un raspuns in frecventa cuprins intre 68 Hz si 19 kHz, poate atinge un SPL maxim de 135 dB si, datorita cabinetului multifunctional, poate fi utilizata atat pentru front of house, cat si ca monitor de scena.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice HK Audio LINEAR 5 MK II 110 XA
| Banda de frecvente | 68 - 19000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Putere RMS | 600 W |
| Difuzor inalte | 1 |
| SPL maxim | 135 |
| Putere Peak | 1200 W |
| Greutate | 14.9 Kg |
| Dimensiuni | 360 x 525 x 300 mm |
| Tip produs | Boxa activa 10 inch |
| Video demonstrativ | Da |
| Configuratie (numar cai) | 2 |
| Difuzor joase-medii (inchi) | 10 |
| Bluetooth | Nu |
| Tagline | 2 cai 10 inch 600w rms 1200w peak |
Review-uri HK Audio LINEAR 5 MK II 110 XA