|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
Gravity TSP 2332 BStativ de boxa montabil pe subwoofer ZD-041187 |
|
|
1 Review(s)
(1 review)
|
Gravity TSP 2332 B
TSP 2332 B este un stativ cu filet pe 35 mm pentru montarea boxelor satelit pe subwoofere.- Ajustare inaltime 82 - 140 cm si tehnologie Automatic LockPin pentru stabilitate.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 6 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
TSP 2332 B este un stativ cu filet pe 35 mm pentru montarea boxelor satelit pe subwoofere.- Ajustare inaltime 82 - 140 cm si tehnologie Automatic LockPin pentru stabilitate.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
- Culoare: Negru
- Inaltime minima: 820 mm
- Inaltime maxima: 1400 mm
- Lungime transport: 820 mm
- Ajustare inaltime: Da
- Conector 1: M20
- Conector 2: 35 mm
- Greutate maxima admisa: 40 kg
- Inele inlocuibile: 1 x 30 mm
- Greutate: 2.77 kg
Specificatii Tehnice Gravity TSP 2332 B
| Tip | Bara distantiera |
| Garantie | 00 |
| Culoare | Negru |
| Material | Otel |
| Reglabil inaltime | Da |
| Inaltime | 820 - 1400 mm |
| Sarcina maxima | 40 kg |
| Greutate | 2.77 kg |
| Tip produs | Stativ de boxa montabil pe subwoofer |
Review-uri Gravity TSP 2332 B
Produs Premium
Initial optasem pentru un versiunea mai ieftina dar nefiind in stoc am cumparat aceasta versiunea de care sunt foarte multimit, este bine construit si se simte calitatea. Am alte 2 stative de boxe de la Gravity si sunt impecabil dupa sute de folosiri in ddecusul a 5 ani. Am alte stative de microfoane si huse de la Gravity, nu mai incerc alte branduri acesta fiind unul de top!