Niciun produs
Gravity TLS P 431Distantator stative ZD-041188 |
|
Gravity TLS P 431
TLS P 431 este un stativ cu filet pe 35 mm pentru prelungirea stativelor de boxe si lumini- Inaltime maxima: 2.4 m cu sistem de blocare Automatic LockPin pentru stabilitate.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 12 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
TLS P 431 este un stativ cu filet pe 35 mm pentru prelungirea stativelor de boxe si lumini- Inaltime maxima: 2.4 m cu sistem de blocare Automatic LockPin pentru stabilitate.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
- Culoare: Negru
- Inaltime minima: 1430 mm
- Inaltime maxima: 2400 mm
- Lungime transport: 1430 mm
- Ajustare inaltime: Da
- Conector 1: M20
- Conector 2: 35 mm
- Greutate maxima admisa: 25 kg
- Inele inlocuibile: 1 x 30 mm
- Greutate: 4.65 kg
Specificatii Tehnice Gravity TLS P 431
| Tip | Bara distantiera |
| Culoare | Negru |
| Material | Otel |
| Reglabil inaltime | Da |
| Inaltime | 1430 - 2400 mm |
| Sarcina maxima | 25 kg |
| Greutate | 4.65 kg |
| Tip produs | Distantator stative |
| Tagline | stativ boxa 25kg reglabil inaltime negru |
Review-uri Gravity TLS P 431