Niciun produs
Gravity SSP WB SET 1 WStativ de boxa ZD-041189 |
|
Gravity SSP WB SET 1 W
Gravity SSP WB SET 1 W este un stativ de boxa cu baza rotunda din fier.- Constructie extrem de robusta din otel si fonta.- Inaltime maxima: 1.8 m- Include disc de greutate VARIWEIGHT- Finisaj: Alb
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 12 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Gravity SSP WB SET 1 W este un stativ de boxa cu baza rotunda din fier.- Constructie extrem de robusta din otel si fonta.- Inaltime maxima: 1.8 m- Include disc de greutate VARIWEIGHT- Finisaj: Alb
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
- Tip: Stativ de lumini
- Capacitate maxima: 25 kg
- Greutate: 17.1 kg
GWB123B - Baza rotunda din otel Gravity WB 123 B pentru poli M20
- Baza din fonta
- Culoare: Negru
- Diametru: 450 mm
- Conector M20 mama
- Greutate: 10 kg
GWB123WPB
- Material: Fonta
- Diametru: 350 mm
- Greutate: 5 kg
GSP2342B
- Diametru tub: 35 mm
- Conector: M20
- Inaltime minima: 1050 mm
- Inaltime maxima: 1800 mm
- Greutate: 2.1 kg
Specificatii Tehnice Gravity SSP WB SET 1 W
| Tip | Stativ de boxe |
| Culoare | Alb |
| Reglabil inaltime | Da |
| Inaltime | 1050 - 1800 mm |
| Diametru | 35 mm |
| Sarcina maxima | 25 kg |
| Tip produs | Stativ de boxa |
| Tagline | stativ boxa 35mm 25kg reglabil inaltime |
Review-uri Gravity SSP WB SET 1 W