Niciun produs
Gravity SP WMBS 30 BStativ de perete pentru boxa ZD-038247 |
|
Gravity SP WMBS 30 B
Stativ de perete ce permite montarea orizontala sau verticala a boxelor de pana la 30 kg. Unghiul poate fi reglat orizontal 160 grade si in jos, pana la 40 grade.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
2% din valoarea comenzii puncte bonus! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Stativ de perete ce permite montarea orizontala sau verticala a boxelor de pana la 30 kg. Unghiul poate fi reglat orizontal 160 grade si in jos, pana la 40 grade.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
- Tip: stativ de perete pentru boxa
- Material: otel
- Grosime: 6 mm
- Culoare: negru
- Suprafata: mata
- Incarcatura maxima: 30 kg
- Greutate: 1.8 kg
- Include tabla universala de montare
Specificatii Tehnice Gravity SP WMBS 30 B
| Tip | Stativ de perete |
| Culoare | Negru |
| Material | Otel |
| Sarcina maxima | 30 kg |
| Greutate | 1.8 kg |
| Tip produs | Stativ de perete pentru boxa |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | stativ boxa 3kg negru |
Review-uri Gravity SP WMBS 30 B