|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Gravity SP 5522 BStativ de boxe si lumini ZD-037568 |
|
Gravity SP 5522 B
SP 5522 B este un stativ clasic pentru boxe si lumini, din tuburi groase de otel si totusi cu o greutate redusa. Are capacitate de sustinere de 30 kg si doua extensii pentru a atinge inaltimea de 3m.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 7 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
SP 5522 B este un stativ clasic pentru boxe si lumini, din tuburi groase de otel si totusi cu o greutate redusa. Are capacitate de sustinere de 30 kg si doua extensii pentru a atinge inaltimea de 3m.
Unitate de vanzare: bucata
Caractaristici:
-Constructie solida si durabila
-Tuburi din otel ultra rezistent
-Prinderi picioare construite din aluminiu rezistent
-Doua extensii
-Inaltime maxima de 3m
-Suruburi de infiletare realizate din ABS de inalta calitate cu o acoperire termoplastica antiderapanta moale la atingere, pentru o manevrabilitate confortabila
Specificatii Tehnice Gravity SP 5522 B
| Tip | Stativ de boxe |
| Culoare | Negru |
| Material | Otel |
| Reglabil inaltime | Da |
| Inaltime | 3m |
| Sarcina maxima | 30 kg |
| Tip produs | Stativ de boxe si lumini |
| Tagline | stativ boxa 3kg reglabil inaltime negru |
Review-uri Gravity SP 5522 B