Niciun produs
Gravity SP 4722 BStativ de boxe cu macara ZD-031601 |
|
Gravity SP 4722 B
Gravity SP 4722 B este un stativ de boxe telescopic cu inaltime ajustabila si macara ce ajuta la pozitionarea boxelor la inaltimea dorita in cadrul evenimentului. Durabil si sigur, acest stativ cu macara pentru boxe are o baza de tip tripod pliabila ce asigura siguranta si manevrabilitate rapida la transport.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 15 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Gravity SP 4722 B este un stativ de boxe telescopic cu inaltime ajustabila si macara ce ajuta la pozitionarea boxelor la inaltimea dorita in cadrul evenimentului. Durabil si sigur, acest stativ cu macara pentru boxe are o baza de tip tripod pliabila ce asigura siguranta si manevrabilitate rapida la transport.
Unitate de vanzare: bucata
Stativul de boxe cu macara SP 4222 B este potrivit acolo unde se doreste rapiditate si eficienta, in special in setupul DJ-ilor mobili.
Caracteristici stativ cu macara pentru boxe Gravity:
- inaltime reglabila telescopica, 1500 - 2400 mm
- diametru tub 35 mm
- greutate maxima suportata 40 Kg
- greutate 9.31 Kg
- baza de tip tripod, pliabila
Specificatii Tehnice Gravity SP 4722 B
| Tip | Stativ de boxe |
| Culoare | Negru |
| Material | Otel |
| Reglabil inaltime | Da |
| Inaltime | 1500 - 2400 mm |
| Diametru | 35 mm |
| Sarcina maxima | 40 kg |
| Inaltime maxima | 240 cm |
| Greutate maxima admisa | 50 kg |
| Greutate | 9.31 Kg |
| Tip produs | Stativ de boxe cu macara |
| Macara | Da |
| Tagline | stativ boxa 35mm 4kg reglabil inaltime negru |
Review-uri Gravity SP 4722 B