|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
Gravity SP 2472 BBara distantiera boxa ZD-033054 |
|
Gravity SP 2472 B
SP 2472 B este o bara distantiera cu manivela pentru boxa.
- Inaltime ajustabila intre 1.02 si 1.64 m.
- Bara cu diametrul de 35 mm.
- Pana la 40 kg in capacitate.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 8 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
*Pretul de vanzare inainte de campanie
Informatii produs:
SP 2472 B este o bara distantiera cu manivela pentru boxa.
- Inaltime ajustabila intre 1.02 si 1.64 m.
- Bara cu diametrul de 35 mm.
- Pana la 40 kg in capacitate.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
- Material tub: otel
- Culoare: Negru
- Inaltime minima: 1020 mm
- Inaltime maxima: 1640 mm
- Diametru tub: 35 mm
- Greutate maxima admisa: 40 kg
- Pachet de inele negre inclus
- Greutate: 3.3 kg
Specificatii Tehnice Gravity SP 2472 B
| Tip | Bara distantiera |
| Garantie | 00 |
| Culoare | Negru |
| Material | Otel |
| Reglabil inaltime | Da |
| Diametru | 35 mm |
| Sarcina maxima | 40 kg |
| Inaltime maxima | 110 cm |
| Greutate | 3 kg |
| Tip produs | Bara distantiera boxa |
| Macara | Da |
| Categorie Principala | Stative de boxe |
Review-uri Gravity SP 2472 B