Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
GEWA HP One BlackCasti audio ZD-048998 |
|
|
1 Review(s)
(1 review)
|
GEWA HP One Black
Casti ideale pentru piane digitale, seturi electronice de tobe si nu numai, cu un pret accesibil. Acestea sunt semi-deschise si au pad-uri confortabile.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
Avantaje Zeedo:
2% din valoarea comenzii puncte bonus! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 91.74
GEWA HP One Black
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
Casti ideale pentru piane digitale, seturi electronice de tobe si nu numai, cu un pret accesibil. Acestea sunt semi-deschise si au pad-uri confortabile.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
EAN: 4046662219158
Specificatii Tehnice GEWA HP One Black
| Tip | Casti audio |
| Impedanta | 32 ohm |
| Accesorii incluse | Adaptor jack stereo |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Culoare | Negru |
| Putere | 100 mW |
| Cablu | 4 m |
| Cablu detasabil | Nu |
| Greutate | 276 g |
| Design | Over-Ear |
| Tip produs | Casti audio |
| Noise Cancelling | Nu |
| Tip transmisie | Cablu |
| Sistem | Semi-Deschise |
| Tagline | casti over-ear semi-deschise negru |
Review-uri GEWA HP One Black
| Contactati-ne pentru disponibilitate |
| Contactati-ne pentru disponibilitate |
| Disponibilitate: La Comanda |
Ajutați-ne să îmbunătățim noul motor de căutare!

Căști audio
Se aude foarte bine, sunt mulțumită.