|
|
|
|
|
|
Niciun produs
FOS Vintage 7 UltraEfect de lumina retro cu mixing RGB si alb cald ZD-057634 |
|
FOS Vintage 7 Ultra
FOS Vintage 7 Ultra este un efect de lumina retro echipat cu 7 LED-uri Warm White de 60W, cu o temperatura de culoare 2200K si 168 LED-uri RGB 5050 SMD de 0,5W ca fundal. Ofera control independent al LED-urilor si functie pixel control. Poate fi controlat prin 9, 10, 28 sau 38 canale DMX, include conexiuni 3pin XLR si powerCON in/out, afisaj LCD si carcasa din aliaj de aluminiu. Alimentare 110-240V AC, consum 520W. Dimensiuni 860 x 966 x 170 mm, greutate 19 kg.
Stativul din imaginile de prezentare nu este inclus.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 112 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
FOS Vintage 7 Ultra este un efect de lumina retro echipat cu 7 LED-uri Warm White de 60W, cu o temperatura de culoare 2200K si 168 LED-uri RGB 5050 SMD de 0,5W ca fundal. Ofera control independent al LED-urilor si functie pixel control. Poate fi controlat prin 9, 10, 28 sau 38 canale DMX, include conexiuni 3pin XLR si powerCON in/out, afisaj LCD si carcasa din aliaj de aluminiu. Alimentare 110-240V AC, consum 520W. Dimensiuni 860 x 966 x 170 mm, greutate 19 kg.
Stativul din imaginile de prezentare nu este inclus.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Descriere efect
Date tehnice
Detalii pachet
Specificatii Tehnice FOS Vintage 7 Ultra
| Consum electric | 520W |
| Tip lampa | LED |
| Putere lampa | 504W |
| Control DMX | Da |
| Numar canale DMX | 38 |
| Control audio | Nu |
| Telecomanda inclusa | Nu |
| Culori | RGBW |
| Greutate | 19 kg |
| Dimensiuni | 860 x 966 x 170 mm |
| Tip produs | Efect de lumina retro cu mixing RGB si alb cald |
| Video demonstrativ | Da |
| Laser | Nu |
Review-uri FOS Vintage 7 Ultra