|
|
|
|
|
|
Niciun produs
FOS Vintage 6 UltraEfect de lumina retro cu mixing RGB si alb cald ZD-057632 |
|
FOS Vintage 6 Ultra
FOS Vintage 6 Ultra este un efect de lumina retro cu 6 LED-uri Warm White de 60W si temperatura de culoare 2200K, completate de 144 LED-uri RGB 5050 SMD de 0,5W ca fundal. Ofera control independent al LED-urilor si pixel control. Se alimenteaza la 110-240V AC, consuma 450W si poate fi controlat prin 8, 10, 24 sau 34 canale DMX. Carcasa este realizata din aliaj de aluminiu, include un display LCD, conectori XLR cu 3 si 5 pini, powercon in/out. Dimensiuni: 153 x 32 x 41 cm, greutate: 8,5 kg.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 73 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
FOS Vintage 6 Ultra este un efect de lumina retro cu 6 LED-uri Warm White de 60W si temperatura de culoare 2200K, completate de 144 LED-uri RGB 5050 SMD de 0,5W ca fundal. Ofera control independent al LED-urilor si pixel control. Se alimenteaza la 110-240V AC, consuma 450W si poate fi controlat prin 8, 10, 24 sau 34 canale DMX. Carcasa este realizata din aliaj de aluminiu, include un display LCD, conectori XLR cu 3 si 5 pini, powercon in/out. Dimensiuni: 153 x 32 x 41 cm, greutate: 8,5 kg.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice FOS Vintage 6 Ultra
| Consum electric | 450W |
| Tip lampa | LED |
| Putere lampa | 432W |
| Control DMX | Da |
| Numar canale DMX | 34 |
| Control audio | Nu |
| Telecomanda inclusa | Nu |
| Culori | RGBW |
| Greutate | 8.5 kg |
| Dimensiuni | 1530 x 320 x 410 mm |
| Tip produs | Efect de lumina retro cu mixing RGB si alb cald |
| Video demonstrativ | Da |
| Laser | Nu |
Review-uri FOS Vintage 6 Ultra