|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
Beamz Light Bridge 3m x 4m Truss, 100kgSistem de schela ZD-022963 |
|
|
2 Review(s)
(2 review-uri)
|
Beamz Light Bridge 3m x 4m Truss, 100kg
Set de schela pentru lumini cu greutate maxima de incarcare: 100kg.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 34 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Set de schela pentru lumini cu greutate maxima de incarcare: 100kg.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii:
Specificatii Tehnice Beamz Light Bridge 3m x 4m Truss, 100kg
| Garantie | 00 |
| Inaltime maxima | 390 cm |
| Greutate maxima suportata | 100 kg |
| Greutate maxima admisa | 100 kg |
| Greutate | 26 kg |
| Dimensiuni | 151 x 48 x 30 cm |
| Tip produs | Sistem de schela |
| Macara | Nu |
Review-uri Beamz Light Bridge 3m x 4m Truss, 100kg
Beamz Light Bridge 3m x 4m Truss, 100kg zeedoshop
calitate buna la acest pret. Comanda primita foarte repede in mai putin de 24 ore !
Super
Mulțumesc! Un produs foarte bun! Ușor se montat! Face banii!