|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Beamz MHL90 5x18W RGBAWUVMoving-head Wash ZD-028529 |
|
|
2 Review(s)
(2 review-uri)
|
Beamz MHL90 5x18W RGBAWUV
Beamz MHL90 este un moving-head de tip Wash ce include 5 LED-uri cu amestec de culoare RGBAW-UV si are o putere de 18W per LED (90W putere totala). LED-urile cu care este prevazut moving head-ul au amestec de culoare 6-in-1 iar lumina produsa de acestea produc efecte wash de lumini impresionante, iar lumina UV aduce o noua dimensiune punand in valoare articolele vestimentare sau obiectele de culoare alba, scotandu-le in evidenta.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 12 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Beamz MHL90 este un moving-head de tip Wash ce include 5 LED-uri cu amestec de culoare RGBAW-UV si are o putere de 18W per LED (90W putere totala). LED-urile cu care este prevazut moving head-ul au amestec de culoare 6-in-1 iar lumina produsa de acestea produc efecte wash de lumini impresionante, iar lumina UV aduce o noua dimensiune punand in valoare articolele vestimentare sau obiectele de culoare alba, scotandu-le in evidenta.
Unitate de vanzare: bucata
Moving head-ul Beamz MHL90 are 4 moduri de operare in 11 sau 15 canale DMX si poate controla viteza stroboscopului, dimmerul electronic, miscari in plan sau inclinari ultra-rapide si se potriveste de minune in cluburile, barurile si discotecile ce cauta un echipament de iluminat fiabil cu un raport calitate-pret excelent. Beamz MHL90 a devenit popular de asemenea si in setup-urile DJ-ilor mobili, ce aduc o dinamica impresionanta evenimentelor private organizate si puse in scena.
Caracteristici generale moving head wash:
-Control: DMX, Auto, Sound.
-Corectie electronica pentru miscarile PAN/TILT.
-11 sau 15 canale DMX.
-Viteza PAN/TILT ajustabila.
Specificatii tehnice:
-PAM: 540°.
-TILT: 180°.
-Unghi raza: 22°.
-LED-uri: 5x 18W RGBAWUV (Rosu, Verde, Albastru, Amber, Alb, UV).
-Consum: 60W.
-Alimentare: 230Vac - 50Hz.
-Dimensiuni: 175 x 175 x 245mm.
-Greutate: 3.3 Kg.
Specificatii Tehnice Beamz MHL90 5x18W RGBAWUV
| Tip lampa | LED |
| Deschidere raza | 22° |
| Tip raza | Wash |
| Greutate | 3.3 kg |
| Dimensiuni | 175 x 175 x 245 mm |
| Tip produs | Moving-head Wash |
| Video demonstrativ | Da |
| Putere totala (W) | 90W |
| Flux Luminos (Lumeni) | Nespecificat |
| Mix de culoare | RGBAW+UV |
| Zoom motorizat | Nu |
| Focus motorizat | Nu |
| Gobo rotativ | Nu |
| Gobo static | Nu |
| Iris | Nu |
| Prisma | Nu |
| Profile | Nu |
| Tagline | moving head wash led 90w |
Review-uri Beamz MHL90 5x18W RGBAWUV
foarte bun. Recomand cu incredere
foarte bun. Destul de puternic ca si intensitate luminoasa. Poate fi folosit pe auto fara dimmer. Recomand cu incredere achizitia acestui produs. Detin o bucata momentan si intentionez sa mai iau vreo 3 la acest pret promo.
foarte bun. Recomand cu incredere
Detin acest model de moving head si sunt multumit de acest produs. Intensitatea luminoasa e destul de puternica si eficienta. Ulterior o sa mai achizitionez o bucata. Il recomand cu incredere. O sa fiti multumiti de achizitie.