|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Beamz JB90R Star BallEfecte de lumini LED ZD-044705 |
|
|
1 Review(s)
(1 review)
|
Beamz JB90R Star Ball
Efecte de lumini LED Beamz Star Ball 9 x 1W cu 9 culori si control DMX.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
2% din valoarea comenzii puncte bonus! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Efecte de lumini LED Beamz Star Ball 9 x 1W cu 9 culori si control DMX.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Beamz JB90R Star Ball
| Consum electric | 0.226 - 0.088A |
| Tip lampa | LED |
| Putere lampa | 1W |
| Control DMX | Da |
| Numar canale DMX | 7 |
| Control audio | Da |
| Mod auto | Da |
| Telecomanda inclusa | Da |
| Greutate | 0.4 kg |
| Dimensiuni | 180 x 180 x 150 mm |
| Tip produs | Efecte de lumini LED |
| Video demonstrativ | Da |
| Laser | Nu |
Review-uri Beamz JB90R Star Ball
Produs destul de ok
Am cumparat star ball pentru petreceri acasa. În general la banii astia e ok și creează o atmosfera frumoasa. Nu poți primi ceva mai bun la banii astia. În general sunt mulțumit.