Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Showroom Bucuresti - Consultanta si Ridicare Comenzi. Program L-V / 10:00 - 19:00. Vezi adresa!
Beamz MHL 820Efecte de lumini LED ZD-031277 |
|
|
1 Review(s)
(1 review)
|
Beamz MHL 820
BeamZ MHL 820 este un Helix dublu cu efecte LED. MHL 820 este compus din doua Helix-uri ce incorporeaza la randul lor 4 LED-uri CREE de 3W fiecare, cu ajutorul carora creaza diferite efecte.BeamZ MHL 820 este ideal pentru scena, instalatii de club si aplicatii mobile.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Atentie: Ultimul produs in stoc!
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 9 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Pret fara TVA: 363.64
Beamz MHL 820
Solicita postarea acestui produs in SICAP. Daca ai si alte cerinte, scrie-ne in campul mai jos si un consultant te va contacta in cel mai scurt timp.
Informatii produs:
BeamZ MHL 820 este un Helix dublu cu efecte LED. MHL 820 este compus din doua Helix-uri ce incorporeaza la randul lor 4 LED-uri CREE de 3W fiecare, cu ajutorul carora creaza diferite efecte.BeamZ MHL 820 este ideal pentru scena, instalatii de club si aplicatii mobile.
Unitate de vanzare: bucata
BeamZ MHL 820 este un Helix dublu compus din doua unitati separate ce incorporeaza 4 LED-uri RGBW de 3W.
Ca si plus cele doua Helix-uri ce formeaza MHL 820 se pot roti separat unul fata de celalalt.
Specificatii tehnice BeamZ MHL 820:
EAN: 8715693288575
Specificatii Tehnice Beamz MHL 820
| Tip lampa | LED |
| Putere lampa | 3W |
| Control DMX | Da |
| Numar canale DMX | 18 canale |
| Control audio | Da |
| Mod auto | Da |
| Telecomanda inclusa | Nu |
| Culori | RGBW |
| Gobo forme | Nu |
| Greutate | 2.5 kg |
| Dimensiuni | 283 x 151 x 110 mm |
| Tip produs | Efecte de lumini LED |
| Putere totala (W) | 24W |
| Laser | Nu |
Review-uri Beamz MHL 820
| IN STOC |
Ajutați-ne să îmbunătățim noul motor de căutare!

Bun
Isi face treaba , lumina destul de puternica