|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Beamz WhirlwindEfecte de lumini LED ZD-044892 |
|
Beamz Whirlwind
Whirlwind este un efect de lumina 3-în-1 cu rotatie infinita in ambele directii.
Este echipat cu 4 benzi LED rulante, 4 proiectoare GOBO si un Jelly Ball puternic in partea de sus.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 19 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Whirlwind este un efect de lumina 3-în-1 cu rotatie infinita in ambele directii.
Este echipat cu 4 benzi LED rulante, 4 proiectoare GOBO si un Jelly Ball puternic in partea de sus.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Beamz Whirlwind
| Accesorii incluse | Da |
| Tip lampa | LED |
| Putere lampa | 40W |
| Control DMX | Da |
| Numar canale DMX | 17 |
| Mod auto | Da |
| Telecomanda inclusa | Da |
| Culori | Rosu |
| Gobo forme | 4 x 5W |
| Greutate | 1.8 kg |
| Dimensiuni | 220 x 220 x 230 mm |
| Tip produs | Efecte de lumini LED |
| Video demonstrativ | Da |
| Laser | Nu |
Review-uri Beamz Whirlwind