|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Audio Technica PRO8HEXMicrofon headset dinamic ZD-013370 |
|
Audio Technica PRO8HEX
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 9 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice Audio Technica PRO8HEX
| Tip | Dinamic |
| Model microfon | Headset |
| Caracteristica polara | Hipercardioid |
| Impedanta | 600 ohmi |
| Banda de frecvente | 200 Hz - 18 kHz |
| Lungime cablu | 2.2 m |
| Conexiuni | 3 pini AT |
| Sensibilitate | -55 dB |
| Greutate | 60 g |
| Dimensiuni | 80.5 x 20.4 mm |
| Tip produs | Microfon headset dinamic |
| Tagline | microfon headset lavaliera dinamic cardioid |
Review-uri Audio Technica PRO8HEX