Niciun produs
Audio Technica ATS99Microfon hipercardioid dinamic de voce ZD-055530 |
|
Audio Technica ATS99
Audio Technica ATS99 este un microfon dinamic hipercardioid conceput pentru interpretari vocale si discursuri. Ofera un raspuns extins in frecventa (60 - 16.000 Hz), cu accent pe gama joasa si medie a frecventelor, asigurand astfel o captare clara si naturala a sunetului. Designul sau reduce zgomotul de manevrare si respinge eficient sunetele laterale, fiind ideal pentru scena sau inregistrari. Constructia usoara din aluminiu il face usor de utilizat, iar componentele interne optimizeaza fidelitatea chiar si la volum ridicat. Include nuca de microfon, adaptor de filet si husa.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 27 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Audio Technica ATS99 este un microfon dinamic hipercardioid conceput pentru interpretari vocale si discursuri. Ofera un raspuns extins in frecventa (60 - 16.000 Hz), cu accent pe gama joasa si medie a frecventelor, asigurand astfel o captare clara si naturala a sunetului. Designul sau reduce zgomotul de manevrare si respinge eficient sunetele laterale, fiind ideal pentru scena sau inregistrari. Constructia usoara din aluminiu il face usor de utilizat, iar componentele interne optimizeaza fidelitatea chiar si la volum ridicat. Include nuca de microfon, adaptor de filet si husa.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici generale:
Specificatii tehnice:
Accesorii incluse:
Specificatii Tehnice Audio Technica ATS99
| Tip | Dinamic |
| Caracteristica polara | Hipercardioid |
| Impedanta | 600 ohmi |
| Banda de frecvente | 60 - 16.000 Hz |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | -52 dB |
| Greutate | 262g |
| Dimensiuni | 181.5 x 50 mm |
| Tip produs | Microfon hipercardioid dinamic de voce |
| Video demonstrativ | Da |
| Tagline | microfon dinamic cardioid xlr voce live |
Review-uri Audio Technica ATS99