|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
Audio Technica ATM73ACMicrofon headset ZD-013363 |
|
Audio Technica ATM73AC
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 14 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice Audio Technica ATM73AC
| Tip | Condenser |
| Model microfon | Headset |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 200 ohmi 270 ohmi |
| Garantie | 36 |
| Banda de frecvente | 40 Hz - 15 kHz |
| Lungime cablu | 1.4 m |
| SPL maxim | 132 146 dB |
| Conexiuni | 3 pini AT |
| Sensibilitate | -55 dB -56 dB |
| Raport semnal-zgomot | 59 dB |
| Filtru High-pass | 80 Hz |
| Greutate | 31 g |
| Tip produs | Microfon headset |
Review-uri Audio Technica ATM73AC