Niciun produs
Audio Technica ATM610aMicrofon hipercardioid dinamic de voce ZD-044751 |
|
Audio Technica ATM610a
Audio Technica ATM610a este un microfon hipercardioid dinamic de voce.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 14 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Audio Technica ATM610a este un microfon hipercardioid dinamic de voce.
Unitate de vanzare: bucata
Caracteristici esentiale:
Specificatii tehnice:
Specificatii Tehnice Audio Technica ATM610a
| Tip | Dinamic |
| Caracteristica polara | Hipercardioid |
| Banda de frecvente | 40 - 16000 Hz |
| Conexiuni | XLR |
| Sensibilitate | -55 dB |
| Greutate | 270g |
| Dimensiuni | 170 x 48 mm |
| Tip produs | Microfon hipercardioid dinamic de voce |
| Tagline | microfon dinamic cardioid xlr voce live |
Review-uri Audio Technica ATM610a