|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
Audio Technica AE6100Microfon vocal ZD-013283 |
|
|
1 Review(s)
(1 review)
|
Audio Technica AE6100
Microfon vocal dinamic hipercardioid Audio Technica AE6100.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 18 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Microfon vocal dinamic hipercardioid Audio Technica AE6100.
Unitate de vanzare: bucata
Microfonul AE6100 este inca unul dintre modelele ce face parte din familia microfoanelor profesionale Artist Elite.
Audio Technica AE6100 este destinat aplicatiilor cu voce datorita calitatii foarte bune cu care recepteaza sunetul.
Acest model este un microfon hipercardioid dinamic cu un pret accesibil ce poate oferi articulatii clare pentru prestatii pe scena cat si pentru monitorizare. Dispune de un model polar pentru un raspuns superior pe axa si o respingere foarte buna a feedback-ului.
Audio Technica AE6100 are un output mare, tranzitii rapide, articulatii clare, tehnologie superioara anti-shock si o protectie foarte buna impotriva pop-ului.
Include montaj Quiet-Flex AT8470
Caracteristici:
- Microfon dinamic.
- Polaritatea: hipercardioid.
- Raspuns in frecventa: 60-15.000 Hz.
- Sensibilitate: -55 dB (1.7 mV) la 1 Pa.
- Impedanta: 250 ohmi.
- Greutate: 310 g.
- Conexiune de iesire: Integral 3-pin XLRM.
- Accesorii incluse: nuca {13573,Audio Technica - AT8470} Quiet-Flex 5/8". adaptor de stativ la 3/8" si husa.
Specificatii Tehnice Audio Technica AE6100
| Tip | Dinamic |
| Caracteristica polara | Hipercardioid |
| Impedanta | 250 ohmi |
| Garantie | 36 |
| Banda de frecvente | 60 Hz - 15 kHz |
| Categorie Produs | Microfoane de voce si live |
| Conexiuni | XLR 3 pin |
| Sensibilitate | -55 dB |
| Greutate | 310 g |
| Dimensiuni | 177 x 48 mm |
| Tip produs | Microfon vocal |
Review-uri Audio Technica AE6100
Perfect
Este microfonul ideal pentru scene mai mici, rezista foarte bine la feedback, si are un sunet placut, cald. Recomand cu drag, si nu doar pentru scenele mici, dar acolo chiar ajuta mult.