Niciun produs
Audio Technica AE5400Microfon condenser vocal ZD-013260 |
|
Audio Technica AE5400
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 54 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice Audio Technica AE5400
| Tip | Condenser |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 150 ohmi |
| Banda de frecvente | 20 Hz - 20 kHz |
| Phantom Power | 11-52V DC |
| SPL maxim | 147 dB |
| Conexiuni | XLR 3 pin |
| Sensibilitate | -40 dB |
| Raport semnal-zgomot | 80 dB |
| Filtru High-pass | 80 Hz |
| Greutate | 330 g |
| Dimensiuni | 179 x 50 mm |
| Tip produs | Microfon condenser vocal |
| Tagline | microfon condenser cardioid xlr voce live phantom power |
Review-uri Audio Technica AE5400