|
|
|
|
|
|
Niciun produs
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
🪇️ Primăvara sună bine: STUDIO & ÎNREGISTRĂRI AUDIO & DJ MICROFOANE CHITARE PIANE & INSTRUMENTE LUMINI ACCESORII
Audio Technica AE4100Microfon de voce ZD-013287 |
|
Audio Technica AE4100
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 18 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii Tehnice Audio Technica AE4100
| Tip | Dinamic |
| Caracteristica polara | Cardioid |
| Impedanta | 250 ohmi |
| Garantie | 36 |
| Banda de frecvente | 90 Hz - 18 kHz |
| Conexiuni | XLR 3 pin |
| Sensibilitate | -55 dB |
| Greutate | 310 g |
| Dimensiuni | 177 x 48 mm |
| Tip produs | Microfon de voce |
Review-uri Audio Technica AE4100