Niciun produs
Audac WX802MK2/BBoxe de perete ZD-036335 |
|
Audac WX802MK2/B
Audac WX802MK2 este o boxa performanta, cu doua cai, potrivita pentru o gama larga de aplicatii, asigurand reproducerea reala a naturii, a fidelitatii inalte a muzicii si a vorbirii. Este echipat cu un tweeter de 1 "si un difuzor de joasa frecventa de 8", capabil sa livreze o putere de 70 W
Unitate de vanzare: pereche
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 61 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Audac WX802MK2 este o boxa performanta, cu doua cai, potrivita pentru o gama larga de aplicatii, asigurand reproducerea reala a naturii, a fidelitatii inalte a muzicii si a vorbirii. Este echipat cu un tweeter de 1 "si un difuzor de joasa frecventa de 8", capabil sa livreze o putere de 70 W
Unitate de vanzare: pereche
Audac WX802MK2/B este o boxa de perete ce vine echipata cu un tweeter de 1" si un difuzor de frecventa joasa de 8".
Capabila sa livreze 70W si poate fi folosita atat in sisteme standard de 16 Ohm cat si in sisteme PA de 100V livrand astfel 15W, 30W si 60W.
Suportul de montare inclus permite montarea orizontala si verticala, precum si focalizarea difuzorului, iar o retea integrata de protectie avansata protejeaza tweeter-ul impotriva supraincarcarii.
Conexiune terminal block 4 pini.
Ambele variante interioare si exterioare sunt acum echipate cu un logo elegant, rotativ AUDAC.
Specificatii:
Caracteristici:
Specificatii Tehnice Audac WX802MK2/B
| Impedanta | 16 ohm |
| Culoare | Negru |
| Transformator | Da |
| Greutate | 7.5 kg |
| Dimensiuni | 270 x 360 x 215 mm |
| Tip produs | Boxe de perete |
| Difuzor (inchi) | 8 inchi |
| Putere maxima (W) cu transformator | 70 W |
| Tagline | boxa perete 8 inch negru |
Review-uri Audac WX802MK2/B