|
|
|
|
|
|
Niciun produs
Sennheiser MKE Essential Omni-Black EWMicrofon lavaliera ZD-055036 |
|
Sennheiser MKE Essential Omni-Black EW
Microfonul MKE Essential Omni dispune de capsula KE 4, bazata pe standardul MKE 2, aceasta ofera un semnal cald si fara distorsiuni, chiar si la presiuni sonore ridicate. Este ideal pentru productii live, oferind performante de inalta calitate la un pret accesibil.
Include conector EW cu blocare / jack TRS 3.5 mm. Culoare neagră.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
In stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 24 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Ai gasit un pret mai bun? Trimite-ne link-ul competitorului si iti facem o oferta personalizata!
Informatii produs:
Microfonul MKE Essential Omni dispune de capsula KE 4, bazata pe standardul MKE 2, aceasta ofera un semnal cald si fara distorsiuni, chiar si la presiuni sonore ridicate. Este ideal pentru productii live, oferind performante de inalta calitate la un pret accesibil.
Include conector EW cu blocare / jack TRS 3.5 mm. Culoare neagră.
Unitate de vanzare: bucata
Specificatii tehnice:
Accesorii incluse:
Specificatii Tehnice Sennheiser MKE Essential Omni-Black EW
| Tip | Condenser |
| Model microfon | Lavaliera |
| Caracteristica polara | Omnidirectional |
| Impedanta | 1000 ohm |
| Banda de frecvente | 20 - 20000 Hz |
| Lungime cablu | 1.6 m |
| SPL maxim | 140 dB |
| Conexiuni | 3.5 mm TRS |
| Sensibilitate | 5 mV / Pa |
| Greutate | 16 g |
| Tip produs | Microfon lavaliera |
| Tagline | microfon headset lavaliera condenser omnidirectional mini jack 3.5mm jack mic aux |
Review-uri Sennheiser MKE Essential Omni-Black EW