Niciun produs
Roland RH-A7-BKCasti monitorizare ZD-028759 |
|
Roland RH-A7-BK
Casti de monitorizare, Roland RH-A7-BK.
Unitate de vanzare: bucata
Nou
Verificati stoc
Avantaje Zeedo:
Pentru acest produs primesti 9 Lei sub forma de voucher pentru comenzi viitoare! (detalii)
Poti plati integral sau partial si cu cardul de prima didactica! (detalii)
Divizie dedicata pentru proiecte: consultanta, proiectare si instalare. (detalii)
Ai un proiect sau esti revanzator? Cere o oferta personalizata!
Informatii produs:
Caracteristici:
-Tip: Dinamic deschise.
-Driver de 40mm.
-Sensibilitate: 97 dB.
-Impedanta 34 Ohmi.
-gama de frecvente: 10 Hz to 25,000 Hz.
-Cablu: 3m.
Specificatii Tehnice Roland RH-A7-BK
| Tip | Dinamic |
| Impedanta | 34 ohm |
| Banda de frecvente | 10 - 25000 Hz |
| Sensibilitate | 97 dB |
| Cablu | 3 m |
| Cablu detasabil | Nu |
| Driver casti | 40 mm |
| Design | Over-Ear |
| Tip produs | Casti monitorizare |
| Noise Cancelling | Nu |
| Tip transmisie | Cablu |
| Sistem | Inchise |
Review-uri Roland RH-A7-BK